Lülisammas kõver 31.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 20- aastane Tü üliõpilane. Võimlemise treener avastas nädal tagasi, et mul on lülisammas asümmeetriline; lülid on üksteise suhtes spiraalselt (paremale poole) nihkes.
Kas lülisammast on võimalik kuidagi sirgeks saada?
Kelle poole pean uuringuteks pöörduma ja kas ma pean selle eest ise maksma või maksab haigekassa?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Seljavalude puhul on enamasti hea spets lihasharjutuste tegemine.Uuriguteks tuleks perearsti kaudu ortopeedi/neuroloogi poole pöörduda(tasuta) vöi otse(tasuline)eraortpeedi/neuroogi poole

Dr.K.Meitern