Valu, mis segab käimist 23.05.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 24-aastane noormees, kes tegeleb jalgpallimänguga. Eilse treeningu lõpus tundsin valu vasakus jalas, mis segas lõpuks jooksmist. Täna annab ka käimisel tunda. Täpsemalt öeldes on valu kubemes ja reie ülaosas. Kui üritan jalga tõsta, nt pükse jalga panna, trepist üles minna, käib vasakust jalast valu läbi ja jalas on justkui nõrkus, mis segab jalga tõstmast.

Kas oskate öelda, milles võib olla põhjus ja mida soovitate ette võtta?

Tänan Teid!

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Vigastuse diagnoosimiseks ja raviks peaksite pöörduna traumatoloogi vastuvõtule. Ainult nii on võimalik Teid aidata.