lihasevalu 22.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on probleem parema säärega, mis pidevalt valutab, eriti liikudes ja katsudes. Jalg hakkas valutama nädal aega tagasi ja siis kiskus see öösel lausa krampi. Vahepeal valu vähenes natuke ja ettevaatamatusest käisin aeroobikas. Jalale see loomulikult hästi ei mõjunud- nüüd on see kergelt paistes ja mõnest kohast on veenid naha alt näha rohkem kui tavaliselt. Ma olen määrinud 2 korda päevas jalale Fastum geeli, mida ma veel peaksin tegema?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Fastum kreemi asemel määrige jääkreemi või Lioton geeliga,Samuti asetage jalanõu sisse 7-10 mmkannakõrgendus.Vältige liigutusi läbi valu.

Paranemist soovides,dr.Kaidu meitern