kuupluu murd 11.05.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Viis nädalat tagasi kukkusin, diagnoosti kuupluu mõra. Olin kolm nädalat "sinisel lehel", nüüd juba teist nädalat tööl. Probleem on selles, et igal õhtul on jalg tugevalt paistes. Arst soovitas teha viinakompresse. Hommikuks paistetus alaneb, õhtuks paistetab jälle üles. Kas see on normaalne? Kas peaks uuesti arsti juurde minema või alustama mingit taastusravi?

Teid ette tänades!

Kaja

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Luumurdude sümptomitest vaba paranemine võtab pikka aega,kuni pool aastat.Antud juhul ma soovitaks Teil kanda jalanõude sees tallatugesid,mis kindlasti vähendavad turset ja kiirendavad paranemist.

Kiiremat paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern