kukekannuse ravi 11.06.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen juba teist aastat hädas oma jalgadega. Jaanuaris tehti uued röntgenipildid, mis näitasid, et valu põhjustajaks on kukekannus mõlemal jalal. Laserravi ei aidanud, spetsiaalsed tallatoed leevandasid valu, kuid valu tekitaja jäi ju alles.
Soovin teada, kas kukekannust on võimalik välja ravida ja kelle poole tuleb selleks pöörduda.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Kukekannust on võimalik välja ravida,aga võtab aega.Pöörduma peaks ortopeedi poole.
Dr.Kaidu Meitern