Plaadid jalas 09.06.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on jalas plaadid, mis pandi sinna umbes poolteist aastat tagasi peale luumurde. Kas nüüd võiks need lasta välja võtta või mitte? Käies on selline tunne, et midagi on sees, mis segab ja teeb natuke valu. Kardan, et uuesti operatsioonile minnes olen jälle pikka aega karkudega. Samas praegu saan käia normaalselt. Mind opereerinud arst ütles et kui tahan võetakse välja. Ja kas peale sellist operatsiooni tuleb jalg ka kipsi panna? Olen 32a naine ja tegemist on sääreluudega.
Tänudega
Sigrid

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Ei Te ei pea peale plaatide väljavõtmist pikka aega karkudega käima ja kipsi ka ei panda,aga liikumine mõnda aega on häiritud.
Dr.Kaidu Meitern