Võimeldes annab tunda 26.03.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

5 nädalat tagasi oli vaagnaluu hulgi murd.Paigaldati metall plaadid murru fikseerimiseks.Mõni päev tagasi hakkas üks koht tundma andma,kuhu on paigaldatud kruvid ja plaat luu tüki fikseerimiseks.Annb tunda kui teen teatud võimlemise harjutust voodis,füsioterapeudi poolt antud harjutus.Selline lihaseline õrn valu.On see normaalne?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Lõpetage hetkel selle kindla harjutuse tegemine. Teiste harjutustega jätkake.

Soovitan pöörduda perearsti või raviarsti poole. Enamasti vôiks teha kordus RÖ 6 nädalat peale OPi, et kinnitada luukasvu ajakohasus.

Võimalik, et see kõik tavapärane tunne, kui lihased taas tööle hakkavad.

Priit Ailt