olen rase ja tegin glkoosi testi hommiku 2tundi ja ma ei sa aru ja arstini on aega kas need on normaalsed analyysi vastused vôi pean muretsem väga 27.06.23 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

kas mu analyysi vastused on korrs

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Päris korras need tulemused ei ole - võimalik on nn. rasedusaegne diabeet. Püüdke esialgu magusast hoiduda ja oodake ära oma arsti vastuvõtt - siis saab selgust.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.