Türeofaagid 24.11.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere

Mida see tähendab, kui kilpnäärme tsüsti biopsia vastuses on kirjas, et proovis oli rohke kolloid, vähesed follik.rakud ja rohked türeofaagid? Guugeldades ma ei leia, mis need türeofaagid täpselt on ja millele need viitavad.

Parimat

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie tsüsti biopsia vastus on healoomuline. Sellele need türeofaagid viitavadki.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.