Kilpnäärme proov 31.01.14 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Vereproov kilpnäärmega seoses näitab 7,04 mIU/I ja teised numbrid seal on 0,40-4.00.
Eriarsti aeg alles rohkem kuu aja pärast.
Kas see näit on murettekitav või nii keskmine. Olen peaaegu aasta aega venitanud kurtmisega arstile, et janu jnejne. Kui see on murelik vastus, siis ehk otsiksin abi ka tasulisest teenusest.
Muidugi enne vereproovi andmist olin mõned päevad ka migreenis ja oksendasin hullusti, ehk ka see muutis näitaja kehvemaks....
Muud vereproovid ja ka uriiniproov korras.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie analüüs näitab lisauuringute vajadust - võimalik, et tegemist on algava kilpnäärme alatalitlusega. Võite rahulikult oma järjekorra endokrinoloogi juurde ära oodata.
Janu kilpnäärme alatalitlus kindlasti ei põhjusta.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.