Kas võib olla kilpnäärmega probleemid? 06.06.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

mul on selline häda ,et juba neljandat päeva on nii paha olla ja pea pööritab ,tasakaaluhäired takistavad juba kõndida üksinda,silmapupillid on suured ja higistan kogu aeg,käed ja jalad on külmad ja külmavärinad ka kogu aeg.kõige parem on olla pikali või toetudes pead kuskile,kael on ka ühelt poolt veidike paistes aga ei valuta.Oleksin huvitatud kas võib olla see seotud kuidagiviisi kilpnäärmega? vabandan ette kui jutt segane aga ei suuda normaalset juttu enam kirjutada.perearst ütles et ah küll üle läheb :S

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Võimalikke kilpnäärmehaiguse tunnuseid ma Teie kirjast ei leia. Tavaliselt ei teki kilpnäärmest tingitud terviseprobleemid ka nii järsku. Kui seisund ei parane, pöörduge uuesti perearsti poole või lähima haigla vastuvõtutuppa.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.