juuksed 24.03.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere
olen 22 ja mul on diabeet olnud juba üle kümne aasta.mure on selles et juuksed hakkasid välja langema ja pea kiilaneb,aga perekonnas ei esine kellelgi kiilaspäisust.kust ma alustama peaks ja kelle juurde pöörduma?
on se tavaline asi et diabeediga juuksed välja langevad ja kas sellele on ka ravi?

Risto.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Juuste väljalangemine ei ole diabeedi kaasnähe. Soovitan kõigepealt pöörduda nahaarstile (dermatoloogile).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.