kilpnäärme sümptomid 29.04.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

millised ón kilpnäärme haiguse sümptomid millele tuleks tähelepanu pöörata, enne kui arsti juurde minna

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Miks üldse arvate, et Teil on kilpnäärmehaigus? Kui miski Teile tervise juures muret teeb, pöörduga julgelt perearstile ja rääkige oma murest. Arst ei ole politseinik ega kuri õpetaja, kes nõuab õigeid vastuseid. Rääkige nii nagu asi on. Ka siis, kui endal muret polegi, kuid perekonnas on kilpnäärmehaigus, võite julgelt kontrollile pöörduda.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.