Kukkusin kokku 15.06.18 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Täna päeva ajal tulin koju, võtsin veepudeli ning istusin diivanile ja hakkasin vett jooma, järsku hakkas südame piirkonnas väga valutama, tõusin püsti panin pudeli ära, pilt läks eest pimedaks ja kukkusin kokku, ärkasin ülesse ja kõik nagu tavaliselt, aga südame piirkonnas on valud väikesed. Juhtus see mul esimest korda ja isa ütles, et vesi sattus lihtsalt valesse auku.
Mis põhjuseks võib olla teie arust?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ühelegi endokriinhaigusele sellised tervisemured ei viita. Miks minestus tekkis, on raske öelda - võib-olla sattus vesi tõepoolest valesse auku. Kuna midagi taolist varem kunagi esinenud ei ole, ei tahaks tõsisemat terviseriket kohe oletada. Soovitan lihtsalt oma perearstiga nõu pidada - võib-olla siis ka kardiogramm ja mõned põhianalüüsid ära teha.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.