Ülekaalulisus 20.08.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minu poeg on 12-aastane. Pikkus on 158, kaal on 64 kg. On vaja pöörduda arsti juurde, et ta aitaks leida sobiva dieedi, et kaal langeks. Kuna Eestis dietolooge ei ole, perearst andis saatekirja endokrinoloogi juurde. Meie linnas ta on ainuke ja ta sõnul on vaja oodata (!). Mida veel oodata, kui laps on juba paks? Soovitage palun lasteendokrinollogi, kelle poole võiks selle küsimusega pöörduda. enam ei taha oodata.Tänan

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan pöörduda dr. Ülle Einbergi poole Tallinna Lastehaigla konsultatiivses polikliinikus. Dr. Einbergil on suur kogemus ülekaaluliste lastega tegelemisel.
Tervitades,
dr. Anu Ambos