Hormonaalne probleem 18.04.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere mul on väga suur probleem mu menstriatsoon käib nii halvasti kaal kogu aeg tõuseb kogu aeg on tujude muutus kasvavad imelikud karvakesed igal pool kohutav olen 28 aastane 2lapse ema,aitäh

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui Teil on menstruaaltsükli häired ja suurenenud karvakasv, tuleb kõigepealt konsulteerida oma günekoloogiga, kes määrab vajadusel meessuguhormoonide sisalduse, prolaktiini vms. Lisaks on tõenäoliselt vajalik ka günekoloogiline läbivaatus ja munasarjade ultraheliuuring. Kui vaja, suunab günekoloog ka endokrinoloogi vastuvõtule.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.