Mida annaks teha pikemaks kasvamise nimel? 30.09.15 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu mure on selline, et tunnen end teiste enda vanuste seas suhteliselt lühikesena. Ma saan 2 kuu pärast 17 ja olen 183 cm pikk. Kas Te oskate öelda, kui pikaks ma üldse võiksin kasvada. Mu isa on 179 cm pikk ja ema 165 cm pikk.

Aitäh!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui 183cm pikkune tütarlaps tunneb ennast teiste seas suhteliselt lühikesena, ei oska ma küll kuidagi lohutada. Ehk on see nali - ha-ha-ha!
Kui nii, siis tubli! Nii tulebki asju võtta. Kahjuks Te pikemaks tõenäoliselt enam ei kasva. Palju edu!
Tervitades,
dr. Anu Ambos.