rinas kasvavad 08.09.14 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

olen 31 a ja minu rinnad on hakanud kasvama kas see on normaalne? nad in ka valulikud õrnalt. rase ei ole päevad toimivad regulaarselt ja tegin testi täna hommikul ja nädal tagasi.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kas saan õigesti aru, et kasutate hormoonsisaldusega plaastreid? Soovitan Teil arutada probleemi günekoloogiga, kes Teile plaastreid soovitas. Arvan, et seos on siin olemas ja tuleks mõelda, kas need plaastrid Teile sobivad.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.