Madal kehatemperatuur ja madal vererõhk 17.02.12 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen rase (28,1 nädal) ja tihtilugu, eriti peale lõunat, hakkab mul nii halb, et püsti ja istuda ei kannata, aitab ainult pikali heitmine. Rääkisin sellest ämmaemandale, ta ütles, et see on normaalne, kui vererõhk langeb. Viimati mõõtes (26 jaan.)oli vererõhk 105/60. Viimasel ajal, kui halb on hakanud, ei aita enam ka pikali heitmine, olen end siis kraadinud ja palavik on olnud 35,6.
Kas see on normaalne? Ei mäleta eelmistest rasedustest selliseid probleeme. Kas ma saaksin midagi teha või tegemata jätta, et enesetunne paraneks? Kas see võib last ohustada? Ette tänades.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Küsimus on esitatud valel aadressil, soovitan esitada see oma günekoloogile või ämmaemandale. Mingi endokriinhaigusega Teie vaevusi küll seostada ei oska. Tõenäoliselt on vajalikud täpsustavad uuringud.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.