Ülimadal kehatemperatuur. 21.06.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Millest võib olla tingitud madal(34,7)kehatemperatuur?2,5a lapsel kehatemp.35,1 või selle lähedal,rohtu midagi ei võta.2 nädalat tagasi lõpetas antibiootikumi ravi.Eile palavik 37,2 ja peale uinakut 35,1.Täna hommikul 34,7.Kas see võib viidata mingisugusele kilpnäärme haigusele või muretseme ilma asjata?Laps tundub terve.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Viidet kilpnäärmehaigusele siit küll välja lugeda ei saa. Pidage nõu perearsti või vajadusel lastearstiga.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.