Vähene habemekasv 29.11.11 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Küsimus selline – olen juba 32aastane mees, kuid habemekasv on alles väga algeline, vaid vuntsi kohal ja midagi ka lõua otsas kasvab, mujale aga eriti ei ole tekkinud, sh põsed täiesti puhtad. Muus osas on kehal karvakasv normaalne, samuti testosterooni tase on korras (analüüsid tehtud) ja muid terviseprobleeme pole. Kas on mingeid medikamente või muid mooduseid, millega saaks siiski habemekasvu hoogustada?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Minul sellist teada ei ole. Soovitan pöörduda veel androloogi e. meestearsti poole, ehk oskavad nemad nõu anda.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.