Ülekaaluline laps 05.01.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kuu lõpus 6-aastaseks saav laps kaalub 44 kg. Sündides kaalus 5060g. Vanemad ka suured. Perearst ajab ainult geeni-jura. Kuhu peaksin pöörduma et nõu ja abi saada?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan pöörduda lastearsti või võimalusel lasteendokrinoloogi vastuvõtule. Lasteendokrinoloogid võtavad vastu TÜK Lastehaigla konsultatiivses polikliinikus või Tallinna Kesklinna Lastepolikliinikus ja Tallinna Lastehaigla konsultatiivses polikliinikus.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.