kuidas pääseda endokrinoloogi visiidile 12.06.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
kuidas oleks võimalik pääseda kiiresti endokrinoloogi juurde visiidile? Saatekiri on 17-aastasele noorukile. Kahjuks on järjekorrad väga pikad. Oskate ehk soovitada erakliinikut? Kõige paremini sobiks Tallinn.
Tänades,
Piret

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
17-aastane nooruk võib pöörduda ka täiskasvanute endokrinoloogi vastuvõtule. Endokrinoloogi vastuvõtud on Tallinnas erakliinikutes AS Karell (Narva mnt.7) ja AS Fertilitas filiaal (Kaupmehe tn.). Võimalik, et neid kohti on veelgi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.