12 a tüdruku ülekaal 30.11.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

mu tütar on 12 aastane ja kaalub 81 kg. olen käinud erinevate arstide juures, kuid mingit konkreetset abi ei ole saanud. On ainult välja kirjutatud mida võib süüa ja mida ei või. olen ise pikad päevad tööl ja ei saa tema toidusedelit kontrollida. ise ta nagu kiuste ei taha jälgida, ei ole iseloomu. Kas on mingeid võimalusi, kuidas saaks ta kaalus alla?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan pöörduda Tallinna Lastehaiglasse dr. Ülle Einbergi vastuvõtule (kindlasti koos tütrega). Lastepraktikas on ülekaalulisuse ravimisel mõistetavad piirangud, kuid ehk on midagi siiski võimalik teha.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.