Kurguvalud. 02.01.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Pidev iiveldus tunne ja ebameeldiv kurguvalu, mis aegajalt ka kõrvas tunda annab.
Millised sümptomid on kindel viide kurguvähile?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Küsimus pole saadetud päris õigel aadressil. Ühelegi endokriinhaigusele kurguvalu ja iiveldus küll ei viita.
Soovitan nõu pidada oma perearstiga, kes tõenäoliselt Teie kurguvalu põhjuse ruttu üles leiab ja ka sobiva ravi määrab. Kui tekib probleeme, soovitan eelkõige pöörduda nina-kurgu-kõrvaarsti poole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.