Probleem 20.09.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Mul on viimasel ajal suur probleem higistamisega.Kuigi üldse palav ei ole,pigem külm.Kas võib olla tegemist kilpnäärmega ? Kui jah,siis ehk ma saaksin Teie tasulisele vastuvõtule tulla teisipäeviti 16-18 nagu eelnevalt kirjutasite.Kui palju on visiiditasu?
Ette tänades!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui higistamine on ainus mure, on kilpnäärmehaigus siiski vähetõenäoline. Vastuvõtule võite siiski pöörduda. Võtan vastu Viruplatsi Arstides Narva mnt. 7 igal teisipäeval 16.00-18.00 (telefon 6109444). Visiiditasu sõltub visiidi kestusest. Arvan, et esialgu 20 min piisab, see maksab 350 krooni. Kui on vaja teha analüüse, lisandub nende maksumus täiendavalt (üks hormoonanalüüs u. 100 krooni).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.