karvad näol 15.06.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kuidas ma saaksin lahti heledatest karvadest ülahuulel ja lõuaotsas,paistavad väga hästi välja.Karvakasv on päritud perekonnast,kuid kas karvu on võimalik kasvõi kuidagi peita?Äkki oskate mind aidata need on tõesti koledad.Olen 20 aastane neiu.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Siin on tegemist kosmeetilise mitte meditsiinilise probleemiga. Pöörduge lähimasse kosmeetikasalongi!
Tervitades,
dr. Anu Ambos.