Allergiline reaktsioon kõhu vasakul poolel ümber sünnimärgi 12.02.23 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Laupäeval avastasin, et mul on ümber sünnimärgi tekkinud punetav ala ja see sügeleb, arvatavasti tekkis see juba reedel, kuna siis juba sünnimärgi ümbert sügeles. Tänaseks on see levinud üle vasaku kõhu poole ja rinna kõrvalt üles kaenaaluseni välja. Hetkel väike palavik ka 37.1.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on väga palju, nakkushaigustest allergiani välja. Saan soovitada vaid perearsti konsultatsiooni, uuringuid ja ravi. Käsimüügist võib proovida "allergiaravimit".

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi