Elidel kreem 03.12.22 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere ,mis võib juhtuda kui kreemi võis sattuda vähesel määral suhu?

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,
Elidel kreem võib kasutamise alguses maha kipitama panna ja seepärast laps hõõrub rohkem. Kui nahk on põletikuline, võib apteegist osta käsimüügist ka hüdrokortisooni kreemi, sellega saate põletiku kontrolli alla ja pikemaks kasitamiseks kuni 2 näd järjest sobib siis Elidel paremini.
Heade soovidega,
Kjulge