MRT uuring vasakust õlaliigesest 08.02.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on küsimus. Kas saaksite aidata?
You sent
MRT uuring vasakust õlaliigesest
You sent
- Vasakus GH liigeses on varasema eesmise luksatsiooni järgsed muutused. Vana luuline
Bankart. SSC lihase ülemiste kiudude tugev atroofia. SSP ja ISP kõõluste osaline rebend.
Sünoviit.
You sent
Küsimus selline, mida see MRT uuring tuvastas, kui tõsine minu olukord on, kas peab opereerima?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist ortopeedilise probleemiga, mina vaid üldkirurg. Seda otsustab ortopeed kl. pildi ja MRT leiu alusel, Kõik olneb sellest, kui suured on vaevused ja sellest piirangud elule