suure varba kőrvalt teine varvas valutab 19.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

varvas aeg ajalt valutab

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ortopeediline probleem, mina vaid üldkirurg. Põhjuseid võib olla mitmeid - trauma, mittesobivad jalatsid, ülekoormus, ainevahetuse häired (podagra) jne. Alustama peaksite perearstist, kes peale esmaseid uuringuid Teid siis vajadusel edasi suunab.