Vasak käsi sureb ära 15.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mõned aastad tagasi sai käidud vasaku käega operatsioonil, kus lõigati randme piirkonnast ganglion ära. Nüüd hiljuti on tekkinud huvitav olukord, kus vasak käsi sureb randmest lihtsalt ära ja uuesti liigutama hakates esineb vahepeal ka valu. Milline võiks olla lahendus?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võiks olla närvi pitsumisega- vajab uurimist. Pöörduge sama tohtri poole, kes Teil ganglioni eemaldas.