Seljavalu 21.12.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Alustasin see aasta esimest korda talisuplusega ning käisin nädalas peaaegu et iga päev suplemas. Kolmandal korral hakkasin tundma kerget seljavalu. Ilmselt sain supeldes külma, kuna pole kunagi seljavalude käes vaevelnud. Siit nüüd ka minu küsimus, kas mul on suuremat põhjust muretsemiseks kui jätkaksin umbes sama regulaarselt suplemisega?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuna seljavalu tekkis koos suplemisega, siis ei soovitaks jätkata. Kõigi jaoks talisuplus ei pruugi sobida.