Seljavalu, külgvaates S-kujuga selg 08.11.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mis oleks sellele parim lahendus? See on mind ära kurnanud, lohistan jalgu järgi juba.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selja S kuju külgvaates on loomulik, küsimus on kumeruste sügavuses. Valu põhjus võib olla ka lihaste nõrkus, haigust kui sellist ei peagi alati olema. Hästi aitab sellistel juhtudel ujumine.
See pole kahjuks minu eriala, soovitan pöörduda ortopeedi või neuroloogi poole.