Sabakont teeb valu 11.12.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Kukkusin üheksa aastat tagasi merepeal vastu bollarit ja nüüd teeb sabakont valu. Aastas umbes kuus korda. Ja igakord hakkab alaseljast mäda ka välja ajama. Kui tõsine see asi on ja kelle poole pöörduma peaks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võiks tegu olla pilonidaalsiinusega. Ravi on kirurgiline - nii et peaksite pöörduma kirurgi poole.