Varvas umbes,mida teha? Algul punetas ja oli valulik,siis tekkis kollane täpp ja siis hakkas mädakolde pind suurenema. 20.09.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Varvas hakkas punetama ja oli valulik. Paari päeva pärast nägin kollast täppi ja igapäev mädakolle suurenes ja peale mädakolde tekkimist läks ka valu väiksemaks. Mida teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mäda oleks vaja välja lasta. Jalavannid on omal kohal. Tegemist on sissekasvanud küünega - olete küüne nurga liiga lühikeseks lõiganud.