Rindkere paremalt poolt väljaspool 29.08.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on selline küsimus, et mul on rindkere paremalt poolt kolmnurga kõrvalt justkui väljapoole kui vasakpool. Nagu muhk oleks püsti seal kui selili laman. Katsudes on tunda, et on rindkere, st mingit eraldi moodustist pole. Valusid samuti ei ole täheldanud. Kas on põhjust muretseda?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Inimene pole kunagi päris sümmeetriline. Kirjelduse järgi on mul raske seda ette kujutada, kuid kaebuste puududes arvan, et muretsemiseks põhjust ei ole. Kui kohtute perearstiga, siis näidake temale.