Keelevähi kartus 07.01.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Keel on nädal aega kergelt valutanud. Märkasin valget väikest “laiku” vasakul keele otsal. Kardan, et võib olla keelevähk?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Keelevähk see küll olla ei tohiks. Pigem on tegu aftiga (piundmine haavand viirusliku geneesiga). Soovitan suuõõne loputust peale igat söögikorda - loputusvedelikku saab apteegist. Peaks paari nädalaga paranema.