Sissekasvavad varbaküüned ja liigliha 29.10.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mu 14-aastasel pojal suurte varvastega probleeme olnud juba pikemat aega. Tean, et mul endal kadusid sellised mured peale seda kui sekkuti kirurgiliselt ja tehti küüs kitsamaks. Senised arstid, kelle juures oleme käinud soovitavad ainult jalavanne ja määrdeid. Soovin teada, kui kaua mu laps peab piinlema ja iga päev koolist veriste varvastega koju tulema, et saaks lõpuks varbad korda kirurgilisel teel ning kust leian arsti, kes lapse piinad lõpetaks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olen Teiega ühel nõul, et see varvas vajab kirurgilist sekkumist. Teiste kirurgide eest aga otsustada ei saa. Mina võtaksin küüned maha ja teeksin ka küüned kitsamaks.