Ninaoperatsioon ja isesulanduvad niidid 13.11.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Käisin poolteist kuud tagasi ninaoperatsioonil. Praeguseks on kõik niidid peale ühe välja tulnud, kuid üks on jäänud. Selle ümber on valus liignaha taoline punn tekkinud. Puutudes on ka valus. Välja sikutada ei saa, sest see on nii kõvasti kinni. Kas peaksin muretsema või sulab see ka ajapikku ära? Sooviks kindlasti asja ilusti korda saada, sest see asub just kohal, kus seda teistelegi näha on.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Teid opereerinud kirurg niite eemaldada ei käskinud, siis peaks ka see allessjäänud niit ise ära sulama. Samas kui see teeb häda, siis võiks ta ka ära võtta. Soovitan pöörduda Teid opereerinud arsti vastuvõtule.