sünnimärgi eemaldamine 01.12.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul eemaldati talla alt 14.11 sünnimärk ning kaks nädalat hiljem 28.11.16 võeti niidid välja. Kas võiksin nädal pärast niitide väljavõtmist juba spasse(saunad,basseinid) ning solaariumisse minna? Valu enam pole, haav kõva koorikuga ja kergelt punetav vaid.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võite minna, kuigi solaarium kui selline meditsiinilisest aspektist pole soovitav.