Valud jalas ja alaseljas 07.11.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Ärgates alaselg ja parem jalge reielt sääremarjani valutab.. istumine ja kummardamine on valulik. Kõndides käib valu kohakuti läbi..öösel magades põõrad siis ka igas asendis ei saa magada lõõb valud läbi.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist võib olla nii närvi- kui ka lihasvaluga. Kiirgumine jalga viitab pigem esimesele võimalusele. Peaksite pöörduma perearstile.