Trombi oht? 14.04.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on vasakul labajalal traumast tingitud närvikahjustused (varbaid peaaegu ei tunnegi). Kuskil poole aasta eest hakkasid valud veresoonte juures. Eeldan, et tegemist võib olla juba minu niisama madalast vererõhust ja halvast vereringest jalas + kas närvikahjustused süvendavad vereringe vaegust? Võtan aegajalt südameaspiriini. Kas see on ohumärk trombi tekkest?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie esitatud kaebused ei viita trombiohule. Konkreetne närvikahjustus vereringe olukorda halvendada ei tohiks.