Abipalve 06.11.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!10.07.2019 13:55:00 7919 - Röntgeniülesvõte alajäsemetest (kaks ülesvõtet)
TEOSTATUD UURINGUD RG060316 x 1 Põlveliigese röntgenülesvõtted (seistes, otseülesvõte AP ja külgülesvõte), parem KIRJELDUS Parema põlveliigese med. ülekoormusega gr. II gonartroos, med. liigesvahemik ahenenud ning nähtavad osteofüüdid. PF liigeses algavad osteofüüdid. Suprapatellaarsel efusioonile viitavat varjustust ei tähelda. VASTUSE HK HINNAKIRJA KOODID 7919 x 1 Röntgeniülesvõte alajäsemetest (kaks ülesvõtet) Radioloog: REIM, MARTIN (D08161) 10.07.2019 14:06aga ma käisin nüüd füsoterapeudi juures tema katsus ja arvas ,et on tegemist meniski vigastusega.Perearst ütleb,et alles käisid eksperdi juures ,et perearst ei saa midagi teha ,kui valutab söö tablette.Olen nõutu põlv lihtsalt hullult valutab.Mida teha????

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vajate ortopeedi abi - füsioterapeudi poolt arvatud meniski vigastus vajaks kas kinnitust või ümberlükkamist.