Jalgrattaga kukkumine 06.09.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kukkusin jalgrattaga ja kukkusin tuhara peale. Parempoolse tuhara peal on 7x13cm haav/nahk maas. Haav on suhteliselt sügav ja väga valus. Olen iga päev puhastanud ja joodisalvi pannud koos uue plaastriga, aga 2 nädalat on möödas ja ikka pole paranemise märke.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie kirjeldusest pole võimalik aru saada, kas tegu on marrastuse või haavaga. Selliste mõõtmetega haav vajaks kindlasti kirurgilist vahelesegamist, marrastus peaks aga ise paranema. Soovitaksin näidata perearstile.