Küünarnukile kukkumine 26.10.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kukkusin üleeile õhtul kuidagit moodi oma käele, ja nüüd on küünarnukist randmeni seda liigutades valu. Käsi ei lähe sama sirgeks, kui teine ning samas ei suuda ma ka selle käega oma õlga puudutada.

Kas tegu võib olla luumurruga, või asi on lihtsalt põrutusse ja EMO'sse minema ei peaks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata ja ilma rö-filmita seda otsustada pole võimalik. Soovitan pöörduda EMO-sse.