Kahtlustan hemorroidi 04.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Märkasin mõned kuud tagasi,et päraku ava juures on imelik pehme punn või selle laadne,arvasin et hetkeline asi peale punnitamist.Eile aga hakkas valutama ja tänasega on suuremaks läinud,endal ebamugav ja ka füüsilist tööd on väga ebamugav teha.Kui kiire oleks arsti poole pöördumisega?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Hemorroid pole eluohtlik. Mida kiiremini arsti juurde lähete, seda kiiremini saate ravi ja vabanete vaevustest.