Röntgeniülesvõte rindkere piirkonnast 01.03.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Röntgeniülesvõtte kirjelduses oli lause "Vasakul 6. roide otsa projektsioonis kaks pisikest ovaalset varju - lubistused?" Muidu oli kõik korras. Kuna tunnen juba pikemat aega vasakul rinnakupiirkonnas vahel väga nõrka, tuima valu, mida olen pidanud lihasvaluks, siis kas ülalkirjeldatud ovaalsetel varjudel võib olla seos sellise ebamugavustundega?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellised varjud-lubistused on vähetõenaoliselt valude ja muude ebamugavuste põhjuseks.