Maha lõigatud näpu ots ja piinav valu 15.11.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Unuatasin lisada pildi haavast, niiet loodan et saate pildi küsimusega kokku viidud

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks pilti ei näinud, ei avane. Ega pildi järgi vaevalt et oskaksin midagi rohkem soovitada. Nagu ma aru saan, eritust oluliselt ei ole ja haav on kootumas/kokku tõbumas. Kirurgiliselt valu vastu midagi pakkuda ei ole - traumat olematuks ei tee. Blokaad (anesteetikumi süst kas koos alkoholiga või ilma) võiks pakkuda vähemalt ajutist leevendust.