valu kõhus mis viga võib olla 06.06.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere et mure valu üla kõhus juba kuu aega kõht lahti vahepeal kinni palavikku ei ole vahepeal lööb jubeda valu sisse et paha hakkab üla küht vasak pool mis võib viga olla arst il käisin vaatas otsa ütles pole sul äda midagi

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selle jutu järgi diagnoosida pole võimalik. Selliste vaevuste põhjuseks võib olla nii mao kui ka soolehaigus. Vajaksite uuringuid gastroenteroloogi juures.